V neděli 26. června hrajeme hodový zápas s FC Beňov v 10:30. Sraz v 10:00

pátek až neděle 10.- 12. června Memoriál v Želatovicích- hrají někteří naši hráči
středa 15. června přátelské domácí utkání s FK Troubky 17:00 (sraz 16:15)
čtvrtek 16. června trénink není
útery 21. června trénink není
čtvrtek 23. června trénink není

neděle 26. června hodový domácí zápas s FC Beňov (čas bude upřesněn) + ukončení sezóny

Na závěr bych chtěl poděkovat všem rodičům, rodinným příslušníkům a fanouškům starší přípravky za podporu po celou sezónu, za dopravu hráčů na zápasy, za pomoc při přípravě hřiště a za vzornou komunikaci s trenérem. DĚKUJEME !!!
Poslední zápas s KMK Zubr Přerov
Novinka Ve středu 1. června jsme na den dětí předehrávali poslední utkání na hřišti KMK Zubr Přerov. Věřili jsme, že se nebude opakovat domácí utkání z podzimu. I když jsme nebyli kompletní, ostatní hráči se dokázali s utkáním vypořádat a v klidu si zastříleli. Dokázali jsme využít špatného dne domácího golmana a často jej obstřelovali. Jen naše mylná muška bránila navršení skóre.

KMK Zubr Přerov 10:4 (6:2) Zaoral 3x, Čelůstka 3x, Kaprál 2x, Hrubča, Havelka H.

Hráli:
Patrik Antoniazi - Lukáš Kaprál, Tomáš Čelůstka, Honza Hrubča, Šimon Havelka, Adam Zaoral, Filip Antoniazi, Honzík Havelka, Dan Ležák, Matouš Hiksch
Zklamání z Kozlovic
Novinka V sobotu 28.květma jsme si zajeli na derby do Kozlovic. Po očekávání co nás tam bude čekat a co s námi domácí udělají jsme nastoupili kompletní a zrale nadržení do zápasu. Z našeho výkonu jsme byli velice zklamani. Bez nápadu a pohybu nám hra vůbec nešla. To co předváděli domácí společně s jejich rozhodčím nelze ani komentovat. Jedním slovem divadlo. Plně se naplnilo to, co jsme klukům před utkáním říkali. Někdy přemýšlím, jestli mají takové utkání smysl. Nemá cenu se k tomu vracet, ale raději se budem dívat dopředu a spoléhat na svou hru.

Kozlovice 1:7 (1:2) Havelka Š.

Hráli:
Patrik Antoniazi - Filip Grézl, Lukáš Kaprál, Tomáš Čelůstka, Honza Hrubča, Šimon Havelka, Adam Zaoral, Oliver Škuta, Tom Ťapťuch, Dan Ležák, Matouš Hiksch, Honzík Havelka
Kanonáda s Brodkem
Novinka V neděli 15. května jsme odehráli poslední domácí utkání s týmem Brodku u Přerova. Jednoznačné utkání ve kterém všichni čekali jen na závěrečné skóre.

Brodek 20:0 (11:0) Zaoral 5x, Hrubča 4x, Krampla 3x, Čelůstka 3x, Ťapťuch 2x, Ležák, Škuta, Grézl

Hráli:
Patrik Antoniazi - Filip Grézl, Lukáš Kaprál, Tomáš Čelůstka, Honza Hrubča, Šimon Havelka, Adam Zaoral, Oliver Škuta, Tom Ťapťuch, Dan Ležák, Matouš Hiksch, Michal Krampla
Předehrávka s Beňovem
Novinka Ve středu 11. května jsme za krásného slunečného odpoledne předehráli domácí utkání s FC Beňov.
Pro nemoc jsme se nesešli kompletní, ale z mladší přípravky nás posílil Honzík Havelka. Ukázal se jako dobrá posila a všechny překvapil svým výkonem. Potěšující bylo, že se prosadil i střelecky.
Po našem rychlém gólu byla hra neurovnaná a nepřesná. Soupeř toho využil a po rychlém výhozu golmana se prosadil. Hra byla dále neurovnaná a nepřesná. Gólově jsme se prosadili až v poslední pětiminutovce první půle. Během čtyřech minut jsme se třikrát prosadili. Opět jsme zaspali úvod druhé půle a soupeř snížil. Naše hra se zlepšila a po pěkných akcích jsme dali další branky. Soupeř v závěru po našem nedorozumění jen korigoval výsledek. Druhá půle utkání už připomínala chvílemi fotbal a s radostí jsme se dívali na pěkné akce. Vyššímu skóre zabránil pouze vinikající gólman hostí.

FC Beňov 9:3 (4:1) Ťapťuch 3x, Havelka H. 2x, Hiksch, Škuta, Čelůstka, Krampla

Hráli:
Patrik Antoniazi - Lukáš Kaprál, Tomáš Čelůstka, Honza Hrubča, Adam Zaoral, Oliver Škuta, Tom Ťapťuch, Dan Ležák, Matouš Hiksch, Honzík Havelka, Michal Krampla
Troubky
Novinka V sobotu 7. května nás čekal první z těžších soupeřů a to tým Troubek. Konečně jsme se dočkali krásného slunečného počasí. Na krásně připraveném trávníku jsme pokračovali ve výkonech z posledních zápasů. Prosazovali jsme se i střelecky. Soupeř hrozil z protiútoků a mohli jsme děkovat Patrikovi a soupeřově nepřesnosti, že jsme v prvním poločase neinkasovali. Po upozornění na vzpomínku na domácí zápas jsme nastoupili do druhé půle. To co se událo za prvních šest minut druhé půle se nedá ani popsat. Čtyři branky v naší síti poslaly zápas do nerozhodného stavu a hrálo se znovu od začátku. Naštěstí jsme po promíchání sestavy na soupeře opět přitlačili a domácí gólman se musel hodně činit. Naštěstí na dva míče nedosáhl a my jsme byli rádi za vydřené vítězství.
Těch šest krutých minut druhé půle budem muset rozebrat a vysvětlit si chyby. Hlavně se z nich poučit.

Troubky 6:4 (4:0) Zaoral 2x, Ležák, Škuta, Hrubča, Krampla

Hráli:
Patrik Antoniazi - Filip Grézl, Tomáš Čelůstka, Honza Hrubča, Šimon Havelka, Adam Zaoral, Oliver Škuta, Tom Ťapťuch, Dan Ležák, Matouš Hiksch, Michal Krampla
UPOZORNĚNÍ
Novinka
P O Z O R

Zápas v Troubkách už v sobotu 7. května ve 14:00

změna z neděle 8.května
S Polkovicemi
NovinkaV sobotu 30. dubna jsme odehráli další mistrovské utkání doma s týmem Sokol Polkovice. Po uzdravení se poprvé objevil v brance Patrik. Čekalo nás opět jedno ze snažších utkání, kdy se čekalo jen na konečné skóre. Opět jsme viděli od některých krásné kombinace, bez nesmyslného vodění míče a kličkování. Mrzela nás jen hromada dalších zahozených šancí. Kluci se do šancí dostanou jen se unáhlí v zakončení. Konečně také nechyběla střelba z větší vzdálenosti. Naši hru ale prověří těžší soupeři.

Polkovice 13:0 (7:0) Zaoral 5x, Ležák 3x, Ťapťuch, Hiksch, Škuta, Krampla, vlastní

Hráli:
Patrik Antoniazi - Filip Grézl, Lukáš Kaprál, Tomáš Čelůstka, Honza Hrubča, Adam Zaoral, Oliver Škuta, Tom Ťapťuch, Dan Ležák, Matouš Hiksch, Míša Krampla
V Újezdci
NovinkaV sobotu 23.dubna nás čekalo další mistrovské utkání na hřišti Sokola Újezdec. Po týdenním volnu, kdy jsme zápas nehráli , jsme se sešli v Újezdci v plné síle. Překvapením byla kombinační hra plná přihrávek zakončená střelbou a tlačením se do koncovky. Soupeř nás v obraně moc neprověřil a když hrozil, tak jen po naších chybách. Doufáme všichni, že už hráči pochopili, že hrou plnou nahrávek a pohybu si hru usnadníme a dokážeme se v ni i prosazovat a předvádět krásný fotbal.

Újezdec 12:1 (6:0) Ležák 5x, Ťapťuch 3x, Zaoral, Čelůstka, Hiksch, Škuta

Hráli:
Šimon Havelka - Lukáš Kaprál, Tomáš Čelůstka, Honza Hrubča, Adam Zaoral, Oliver škuta, Tom Ťapťuch, Dan Ležák, Matouš Hiksch, Filip Antoniazi

UPOZORNĚNÍ
Ve čtvrtek 28. dubna trénink není

Utkání s POLKOVICEMI se koná v SOBOTU 30. DUBNA OD 10:00
První mistrák za námi
Novinka V neděli 10.dubna jsme za deštivého a zamračeného počasí odehráli první jarní mistrovské utkání s týmem Křenovic. Bez zraněného Patrika v bráně nás čekal mokrý a kluzký terén. Převahu jsme nedokázali využít brankově, chyběl jakýkoliv náznak střelby. Po upozornění jsme se ke střelbě odhodlali a začalo se také měnit skóre. Soupeř dokázal také zahrozit a zakončit. Terén měl velký vliv na nepřesnosti přihrávek. Když jsme si po zemi dokázali nahrát, dělali jsme soupeři velké problémy a viděli krásné akce. Branek mohlo být i více. Koncovku musíme ještě více doladit, neboť v těžších utkáních nás mohou nevyužité šance mrzet.

Křenovice 8:3 (5:2) Hrubča 3x, Škuta 2x, Ťapťuch, Ležák, Zaoral